Your letters

Adam Štrunc, 11. 4. 2022

The RUŠ Method is for me the fastest and most reliable tool to achieve happiness I have ever known.


During my life I have read a lot of books, attended a lot of seminars, courses, I have been to various therapies, with a psychologist ... I can say that RUŠ Method is for me the fastest and most reliable tool to achieve happiness I have ever known.


Adam Štrunc, personal development lecturer, coach, author of the book Business from the beach

read more

Petr Pilch, 8. 4. 2022

If I were forced to keep only one, it would be the book "It´s not my case" by Karel Nejedlý.


I have read thousands and thousands of books. If I were forced to keep only one, it would be the book "It´s not my case" by Karel Nejedlý.


Petr Pilch

R2

read more

Miroslava Vítková, 26. 3. 2020

Jsem nemocná (mám příznaky koronaviru), ale mám jen mírný průběh, většinou spím. Co je důležité, že většinu času jsem velmi klidná. Po každém kurzu jsem klidnější a klidnější a po RUŠ 3 mám občas pocit, že se na všechno dívám tak nějak zvenku a je to velmi příjemné.


Přijela jsem po kurzu zpátky do Anglie a zjistila, že spolubydlící je nakažená koronavirem, tak jsem šla hned do izolace a o čtyři dny později jsem měla příznaky taky. Stále jsem nemocná, ale mám jen mírný průběh, většinou spím. Co je důležité, že většinu času jsem velmi klidná. Občas mi vystřelí nervy, tak to vyčistím a jsem zase klidná. Kvůli nemoci jsem se nad kurzem zatím moc nezamýšlela, jedno však vím jistě – po každém kurzu jsem klidnější a klidnější a po RUŠ 3 mám občas pocit, že se na všechno dívám tak nějak zvenku a je to velmi příjemné. Také mohu s jistotou prohlásit, že se mi na všech kurzech moc líbilo a užila jsem si to. Záměr kurzu se mi naplnil. Nyní dolešťuji záměr na moje zdraví :-).

Moc vám děkuji za vedení, poskytnuté rady, pochopení, úsměvy, humor a všechno krásné. Přeji vám krásné jarní dny, abyste si co nejvíc užili tu krásu kolem, všechny ty kytičky, co všude rostou, sluníčko... (vždycky jsem byla romantik, ale po RUŠce jsem romantik na druhou). Mějte se všichni hezky.


Miroslava Vítková

po R3

vitkovamiroslava@gmail.com

read more

Created by people in Arsyline.cz © 2015 - 2023