Kristína Macková

Kristína Macková


Mapa Adresa působiště
Beníškové 1285/7, Praha
Telefon E-mail
+420 777 057 644 kristina.mackova@email.cz
Web Cena za terapii
www.kmacademy.eu 4.000 CZK, RUŠáky cena dle domluvy
Jazyky terapie
Angličtina, Čeština, Němčina

Proč pracuji Metodou RUŠ? (proč jsem si vybral/a právě ji, jako tu „moji“ metodu)

Zaměřuji se na firmy především na lídry, kteří vědí, že k tomu, aby vybudovali úspěšný byznys a přitáhli k sobě ty správné lidi, je nezbytnou podmínkou, aby ony sami byli v pohodě, nejenom navenek, ale i ve svém jádru. Když tomu tak není, Vaši lidé to ihned vycítí a ti dobří odchází. Klíč, který používám: vždy začněte nejdříve s Vaším vnitřním já, pokud chcete něco ve svém vnějším prostředí změnit a pojměte to – "SIMPLY EASY“. Dovolte mi Vám to zjednodušit, a tím přispět nejen k naplňujícímu pracovnímu ale i osobnímu životu. Metoda RUŠ je na zpracování vnitřních nánosů jednoduše geniální.

Co přinesla RUŠka mně osobně

Byla to pro mě ta nejcennější a nejlepší investice do mně samotné. Ten pocit, pohody a vnitřní síly, být svým vlastním pánem svých emocí a pocitů je jednoduše k nezaplacení. Děkuji Ruško, že jsi.

Jaké mám výsledky s klienty

Klientům pomáhám znovu objevit svou jedinečnost a nalézt svou vnitřní sílu - tvořit si vlastní život - jak si přejí. Odcházejí rozžáření, s vnitřním klidem a s uvědoměním, že tak, jak si problémy přes naše bloky přitáhujeme, tak se je můžeme jednoduše i zbavit. Když jsme rozhodnutí na sobě pracovat.

Další informace

Pracuji i v cizích jazycích a po domluvě i přes skype.

Created by people in Arsyline.cz © 2015 - 2019