Petra Chocholoušková

Petra Chocholoušková


Mapa Adresa působiště
Pastevní, Liberec - Jeřmanice- ONLINE - Skype, WhatsApp
Telefon E-mail
+420 601550520 petra.chocholouskova@seznam.cz
Web Cena za terapii
www.petrachocholouskova.cz 4000 Kč / terapie může trvat až 4 hod. Terapie v současnosti provádím též po Skype, WhatsApp a Messenger.
Jazyky terapie
Čeština, Italština, Němčina, Slovenština

Proč pracuji Metodou RUŠ? (proč jsem si vybral/a právě ji, jako tu „moji“ metodu)

Metoda RUŠ jde do příčiny našich současných problémů. Ty najdeme, vydloubneme i s kořínkem a už se nám nikdy nedějí. Jde to rychle a jednoduše.

Co přinesla RUŠka mně osobně

K RUŠce jsem se dostala v době, kdy už jsem byla úplně zoufalá, zlá na sebe i na všechny, kteří mě mají rádi. Byla jsem protivná sama sobě. V hlavě jsem měla hlas, který mi neustále říkal jak dělám všechno blbě, jak zkazím na co sáhnu a navíc se hádal s druhým hláskem, který říkal, že jsem skvělá, úžasná, šikovná a že zvládnu všechno na světě. Tak trochu "na Chocholouška" :) Díky RUŠce ten první hlas úplně zmizel a teď už i jen užívám té svobody dělat si jenom co chci a dělat to dobře, s nadšením a láskou :) Žiju si svůj ideálně šťastný život s mým úžasným chlapem a spoustou dobrých přátel. Život je báječnej, stačí se pro něj jen rozhodnout a s tím, co vám v tom brání vám ráda pomůžu :)

Jaké mám výsledky s klienty

Za roky terapií můžu sledovat vývoj mých klientů - jak se z hromádky neštěstí stává člověk plně si vědomý své síly a znovu nadšený ze života. Na svoje klienty jsem pyšná, se spoustou z nich jsme se stali opravdovými přáteli.

Moje oblíbené životní motto

Není čeho se bát :)

Další informace

Pracuji i o víkendu.

Created by people in Arsyline.cz © 2015 - 2023