Marcela Fryštenská

Marcela Fryštenská


Mapa Adresa působiště
Žižkova 683, Ivanovice na Hané
Mapa Další působiště
Smetanova 47, Brno
Telefon E-mail
+420 737703077 m.frystenska@seznam.cz
Cena za terapii
3600 Kč
Jazyky terapie
Angličtina, Čeština, Slovenština

Proč pracuji Metodou RUŠ? (proč jsem si vybral/a právě ji, jako tu „moji“ metodu)

Vyzkoušela jsem různé metody a skrze vlastní zkušenost jsem zjistila, že žádná metoda nebyla tak účinná. U Metody RUŠ byl efekt okamžitý. Metoda je to jednoduchá, jasná a logická. Nezůstává však jen v rovině rozumu. Učí lásce, pochopení, odpuštění, vděčnosti. Neodstraňuje pouze stonky a lístky z bodláku. Jde ke kořeni problému. Zkrátka mám ráda to, co funguje!

Co přinesla RUŠka mně osobně

Intenzivní uvědomění si, že každý z nás vidí svět skrze vlastní vitráž. V jakékoliv situaci je naše vnímání zabarveno naší vnitřní vitráží, která funguje jako filtr, kterým vnímáme svět. Jinými slovy každý z nás vnímá svět skrze své životní prožitky uložené v podvědomí. A proto žádní dva lidé nemají naprosto stejné životní prožitky, nemohou ani stejně prožívat jednu a tu samou situaci. Naše životní zkušenosti zabarvuje to, co vnímáme v přítomnosti. Naše reakce v přítomném okamžiku může být reakcí na něco, co se nám stalo v minulosti, aniž bychom to tušili. Pochopení, jak funguje lidská psychika, mi změnilo úhel pohledu na životní situace a mezilidské vztahy. Vnitřní prostor dříve plný strachů (řadu z nich jsem si dříve vůbec nepřipouštěla) se začal naplňovat vnitřním klidem, pochopením, láskou, vděčností a jistotou, že svůj život držím ve svých rukou. Dala mi poznání, že své štěstí si tvořím sama, a že má přání mohou být plněna bez většího úsilí. S partnerem jsme přirozenou cestou počali dítě, což z pohledu některých lékařů je zázrak. S metodou RUŠ jsem došla k poznání, že každá zdravá žena, která se rozhodne mít vlastního potomka, jej může mít. Díky metodě RUŠ vnímám právní spory svých klientů v širších souvislostech.

Jaké mám výsledky s klienty

Klienti si během terapie uvědomí souvislosti, proč se jim věci dějí (např. proč mají z něčeho strach, proč jsou v určitých situacích nejistí, proč jsou nespokojeni ve vztahu/vztazích, proč jsou sami, proč se jim nepříjemné situace v životě opakují, proč se musí dřít, zatímco jiní ne atd.) a své problémy, které je trápí, vyřeší. V podvědomí klienta jsou negativní programy (počet je individuální), které si pod mým vedením klient nachází, vyčistí a následně už je nežije. Přispívat klientům svou prací k tomu, aby žili šťastnější, spokojenější a plnohodnotný život mě baví. Těším se na vás!

Moje oblíbené životní motto

Za každým mrakem je schované sluníčko. Nedovol, aby tě pocit neúspěchu vyřadil ze hry. Každý je svého štěstí strůjcem.

Další informace

Manželé jsou na večírku, když manželka přistoupí k manželovi: „ Miláčku, myslím, že už bys neměl pít, začínám tě vidět rozmazaně.“ Ano, takhle řada z nás funguje :-). A ještě jedna informace. Jedno terapeutické sezení zabere přibližně 4 hodiny, je proto dobré udělat si na sebe čas.

Created by people in Arsyline.cz © 2015 - 2024