Liliana Števánková

Liliana Števánková


Mapa Adresa působiště
Na pomezí 1333/34, Praha 5, nebo ONLINE
Telefon E-mail
+420 602 681 114 L.stevankova@seznam.cz
Cena za terapii
4 500 Kč / ONLINE 4 000 Kč, děti do 10 let zdarma
Jazyky terapie
Čeština, Slovenština

Proč pracuji Metodou RUŠ? (proč jsem si vybral/a právě ji, jako tu „moji“ metodu)

Protože jde přímo k jádru problému, je účinná a výsledek může každý pocítit hned při terapii. Zcela výjimečnou ji shledávám v tom, že změna kterou přináší, je trvalá.

Co přinesla RUŠka mně osobně

Nový stav radosti, svobody, lásky... Její vedlejší efekt spatřuji také v tom, jak se změnilo mé okolí. Mí nejbližší jsou laskavější, uvolněnější, otevřenější, práce je taková, jakou ji potřebuji mít, potkávám skvělé lidi…dokonce i náš pes se změnil!! :o) Na kurz jsem šla s tím, že jsem spokojená a nic mi nechybí, jen jsem hledala nástroj, jak tento můj životní pocit předat dál. Tehdy jsem ještě netušila, jak tento „nástroj“ vyladí i můj vlastní život – DĚKUJI!

Jaké mám výsledky s klienty

Pro mě je nádherný okamžik „prozření“ klientů, když vidí, že problémy které je zatěžovali, jsou pryč. Vnímají, jak jsou relativní a řešitelné. Chápou, že je na jejich rozhodnutí, jak si život uspořádají a čemu v životě dají prioritu. A nejen oni, ale také jejich děti, blízcí, okolí… Není nad to vidět, jak se klient uvolnil, září radostí, jak se změnil. Toto štěstí je opravdu nakažlivé :o)

Další informace

Je možné se domluvit i na terapii ONLINE (GoogleMeet, Whatsapp či jiné).

Created by people in Arsyline.cz © 2015 - 2024