Lenka Širlová

Lenka Širlová


Mapa Adresa působiště
Radětice 54, okr. Příbram
Mapa Další působiště
nám. T. G. Masaryka 152, Příbram I
Telefon E-mail
+420 606 214 427 lenkasirlova@email.cz
Web Cena za terapii
vstricsobe.cz Příbram 4 500,-, Radětice 4 000,- , online 4 000,-
Jazyky terapie
Čeština, Slovenština

Proč pracuji Metodou RUŠ? (proč jsem si vybral/a právě ji, jako tu „moji“ metodu)

Metodou RUŠ pracuji proto, že je to skvělý nástroj pro zlepšení kvality života. Jde k jádru problému a odstraní ho. Natrvalo. Je to přímá cesta k sobě. Výsledky jsou okamžitě znát. Vede člověka ke svobodě, k lásce (i k sobě), ke štěstí.

Co přinesla RUŠka mně osobně

Zaplnila mé velké prázdno, které jsem si vytvořila chybějícím vztahem s tatínkem. Strach, že mě nechtějí, nebudou chtít, že nejsem žádaná a napětí a úzkost, že nevím, jak z toho ven, provázel můj život. Pak jsem se rozhodla něco s tím udělat a přišla RUŠka. Strach je pryč, cítím uvolnění a začala jsem se mít ráda jen tak, proto, že jsem. Vážím si sama sebe, zažívám více radosti a pohody. Zbavila jsem se chronických bolestí zad, břicha, zimomřivosti a významně se mi zmírnila pylová alergie. A vím, že je na mě, jaký život budu žít. Všem, kteří mají cokoli k vyřešení a chtějí změnu k lepšímu, RUŠku vřele doporučuji.

Jaké mám výsledky s klienty

Klienti, kteří se ze srdce rozhodli změnit svůj život a žít šťastně, odcházejí z terapie, září a oči jim svítí. V rámci zpětné vazby mi říkají, jak se jim ulevilo a jak se jim v oblasti, kterou jsme řešili, život zlepšil. Uvědomují si, že je to na nich a začnou dělat praktické kroky, vedoucí k jejich šťastnému a naplněnému životu. Je to pro mě radost a blaho vidět, jak se rozsvěcují, být u toho. Vážím si odvahy svých klientů jít do sebe.

Moje oblíbené životní motto

Být šťastný je volba.

Další informace

Děti a mladí do 18 let mají u mne sníženou cenu za terapii RUŠ 2 500 Kč.

Created by people in Arsyline.cz © 2015 - 2024