Kateřina Hamplová Vachušková

Kateřina Hamplová Vachušková


Mapa Adresa působiště
U Plovárny 1419, Nový Bydžov
Telefon E-mail
+420 775 322 802 katerina.hamplova@volny.cz
Cena za terapii
3.100,- Kč
Jazyky terapie
Angličtina, Čeština

Proč pracuji Metodou RUŠ? (proč jsem si vybral/a právě ji, jako tu „moji“ metodu)

Protože to funguje! Vidím jasné a většinou i rychlé výsledky u sebe i u druhých. Protože je to univerzální metoda, použitelná na všechno. U každého, kdo se rozhodne změnit, co ho trápí. A protože mám ráda její jasný, jednoduchý a logický postup práce, dostupný i pro nás pragmatiky. Navíc mě těší, že můžu být u toho, když se klienti pak diví, že to, co jim tak dlouho nedalo spát, je konečně pryč a oni září jako sluníčka. Ráda je popostrčím správným směrem a pak žasnu, jak se mi mění před očima. Každý si zaslouží být šťastný a já si velmi vážím všech, kteří se rozhodnou do toho jít a pracovat na sobě.

Co přinesla RUŠka mně osobně

Božský klid (konečně). Z nervózní, nešťastné, věčně s něčím/někým nespokojené osoby se spoustou „objektivních“ problémů se stala usměvavá bytost s nadhledem, která ví, že všechno v jejím životě (fakt všechno) je v jen v jejích rukou. Umožnila mi cítit se skvěle i v situacích, kdy jsem se dřív hroutila... Zeptejte se mě třeba na zubaře! Zbavila mě strachu, nejistoty, pocitu, že nikam nepatřím, a spousty dalších hloupostí. A můj život je najednou nádherná procházka lehkou chůzí.

Jaké mám výsledky s klienty

Úměrné jejich rozhodnutí změnit svůj život :-) Těší mě, že většina z nich vidí jasné, trvalé výsledky své práce, žije se jim lehčeji a radostněji, a když se jim v životě vyskytne nějaká překážka, s níž si neví rady, vrací se, aby si to vyřešili. A především chápou, že je jen na nich, jak se budou cítit. Často se stává, že v nich ke konci terapie vidím to malé, šťastné dítě, jakým kdysi byli :-)

Další informace

Pokud byste se v dnešní zvláštní době rozhodli pro terapii online - třeba po Skypu, můžeme se na ní domluvit. Jen prosím mějte na paměti, že je potřeba zajistit si naprostý klid, nějaké místo, kde vás po dobu terapie nebude nikdo rušit (děti, zvířata, pan domácí...), ideální je, když ani nebude poslouchat za dveřmi :-) A zásobu kapesníků, kdo ví, třeba se budou hodit :-)

Created by people in Arsyline.cz © 2015 - 2024