Bohumila Šudřichová

Bohumila Šudřichová


Mapa Adresa působiště
Tečovice 312, Zlín
Mapa Další působiště
Zelný Trh, Protzkarova 51, Uh. Hradiště
Mapa Další působiště
Olbrachtova, Ostrava
Mapa Další působiště
Na Petřinách, Praha
Telefon E-mail
+420 608774044 B.sudrichova@seznam.cz
Web Cena za terapii
Www.terapeutka.eu Online/osobně. Jste-li opravdu rozhodnuti zbavit se svých problémů, pomohu Vám. Obvykle stačí jedno 4h sezení. Projdeme téměř celý Váš život. Cena 3.999,- Kč.
Jazyky terapie
Čeština, Slovenština

Proč pracuji Metodou RUŠ? (proč jsem si vybral/a právě ji, jako tu „moji“ metodu)

Metoda RUŠ mně pomohla v životě vyřešit problémy, které jsem neuměla mnoho let vyřešit jinak. Nerozuměla jsem tomu, proč v životě zažívám to, co zažívám. Chtěla jsem to změnit a nevěděla jak, dokud jsem nepoznala METODU RUŠ. Vyzkoušela jsem i různé jiné metody. Metoda RUŠ mi přijde ideální v tom, že se zbavíte jakéhokoli problému chcete. Stačí ho pojmenovat, s Metodou RUŠ najít příčinu a zbavit se ho. TEĎ. HNED. NAVŽDY. Chci tento luxus dopřát každému :-)

Co přinesla RUŠka mně osobně

RUŠka mi jako jediná dala NÁSTROJ, JAK si kdykoli kdekoli pomoci od čehokoli, co nechci zažívat. Dokud si totiž člověk myslí, že za jeho neštěstí může "on/ona/ono", nemůže s tím logicky nic dělat, je v neřešitelné situaci, bezbranný, nešťastný a nezbývá mu, než trávit život stěžováním si "na něj/na ni/na to", snad doživotním navštěvováním psychologů, psychiatrů - návyk na antidepresiva či alkohol, aby to tak moc nevnímal a tudíž ani neměl potřebu nic řešit, čímž však přestává být sám sebou a sotva přežívá... Když však poznáme, CO V NÁS způsobuje to, co prožíváme, MŮŽEME S TÍM NĚCO DĚLAT, že? A MÍT ŽIVOT VE SVÉ MOCI JE VELKÝ DAR, o kterém žel mnoho lidí neví nebo nechce vědět. Přichází s tím totiž odpovědnost. A měnit své návyky a myšlení někdy bolí...

Jaké mám výsledky s klienty

Mohu Vám slíbit takové výsledky, jaké Vám žádný jiný terapeut nemůže zaručit! A nyní vážně :-) Pokud přijde klient/ka s tím, že odevzdá / odblokuje své negativní programy, které mu/jí brání žít šťastný život, pak z 99,5 % se tak stane - ihned nebo v horizontu dnů/týdnů ;-) Pokud klient/ka cca v horizontu 1-3 měsíců nevnímá viditelný výsledek, což je pod 1 % případů, je to většinou proto, že to tak má sám nastaveno, např. "mně nepomůže nic a nikdo", "dobře už bylo", "všichni se trápí, je to normální" ... tyto bloky se však téměř vždy podaří odhalit na první terapii a pak jde vše jako po másle. Někdy je člověk více zatížen bloky, nedokáže se během terapie otevřít, nepustí to ven a odnese si to zpátky domů. Je to však velmi výjimečné. Pak je dobré se sebou dále pracovat a přijít po nějakém čase na terapii, kde už to krásně jde. Někdy jsme nejspíše něčím/Vesmírem/Egem testováni, jak moc nám na nás záleží, jestli tu změnu opravdu chceme, nebo jsme to "jen tak chtěli zkusit" ;-) Jak to máte vy?

Moje oblíbené životní motto

VŠECHNO VŽDYCKY DOPADNE DOBŘE! JESTLI TO TEĎ NENÍ DOBRÉ, TAK TO JEŠTĚ NESKONČILO... VESMÍR/BŮH NÁS NEKONEČNĚ MILUJE - A KDYŽ UŽ SE NEMŮŽE DÍVAT NA TO, JAK ŽIJEME, UDĚLÁ COKOLI, ABY DOŠLO KE ZMĚNĚ, KTERÁ JE V KONEČNÉM DŮSLEDKU PRO NÁS DAREM.

Další informace

NEMŮŽETE SI V SOUČASNOSTI DOVOLIT Z FINANČNÍCH DŮVODŮ TERAPII? NEVADÍ! KDE JE VŮLE, JE ŘEŠENÍ! JÁ UMÍM POMOCI LIDEM OD RŮZNÝCH POTÍŽÍ A VY jste (v okolí Zlína) kadeřnice, kosmetička, máte úklidovou službu, výborně pečete, máte autoservis, čištění vozidel, koberců, květinářství, zajímavý obchůdek apod.? Je možné cenu kompenzovat v určitých případech protislužbou. NEODPÍREJTE SI RADOSTNÝ ŽIVOT JEN PROTO, ŽE NYNÍ NEMÁTE DOSTATEK PROSTŘEDKŮ. A I TO SE DÁ VYŘEŠIT RUŠKOU! :-) VŠECHNO VŽDYCKY DOPADNE DOBŘE! JESTLI TO TEĎ NENÍ DOBRÉ, TAK TO JEŠTĚ NESKONČILO... VESMÍR/BŮH NÁS NEKONEČNĚ MILUJE - A KDYŽ UŽ SE NEMŮŽE DÍVAT NA TO, JAK ŽIJEME, UDĚLÁ COKOLI, ABY DOŠLO KE ZMĚNĚ, KTERÁ JE V KONEČNÉM DŮSLEDKU PRO NÁS DAREM. Děti do 15 let sleva 50 %. Děti do 8 let ZDARMA. Konzultace do 20 min. zdarma, poté 700 Kč/h. Moje dcera praktikuje RUŠku sama od sebe od 4 let. Terapie dělám: každý den (pracovní dny, svátky i víkend, ideálně lichý víkend)

Created by people in Arsyline.cz © 2015 - 2024