Barbora Nejedlá

Barbora Nejedlá


Mapa Adresa působiště
Dům osobního rozvoje MAITREA, Týnská ulička 6, Praha 1 - Staré Město
Telefon E-mail
+420 777 635 345 baranejedla@hotmail.com
Web Cena za terapii
https://seminare.maitrea.cz/terapeuti#barbora-nejedla Terapie: OSOBNÍ sezení nebo ONLINE videohovor - dospělí - 3500 Kč / 3 - 4 hodiny. Děti a náctiletí OSOBNÍ sezení - cena 2000 Kč / 2 - 3 hodiny. Individuální telefonická konzultace ZDARMA.
Jazyky terapie
Angličtina, Čeština, Slovenština

Proč pracuji Metodou RUŠ? (proč jsem si vybral/a právě ji, jako tu „moji“ metodu)

Tato metoda je geniální. Je vytvořena v souladu s naší podstatou, s principy fungování Vesmíru. Vnímám ji jako logickou, zázračnou, osvobozující a velmi tvůrčí. Je to tak jednoduché Mé okolí mi totiž předvádí jen to, co v sobě mám. Plusy i mínusy.. Vědomě i nevědomě a pokud mi něco vadí a mám u toho nepříjemný pocit, trápí mě to, mrzí, nebo štve, je to moje:-) a zase jen já to mohu změnit. Pomocí této techniky zvědomíte a vyřešíte své potíže a nekomfort rychle a funkčně.. Také pochopíte i pocítíte a osvobodíte se.. Neztrácejte čas.. Ano, je pro to potřeba něco udělat - rozhodnout se a chtít to vyřešit a změnit.. a zvednout zadek:-)). Pro svoji práci terapeutky jsem si tuto metodu vybrala na základě vlastní zkušenosti. I po deseti letech praxe s klienty stále žasnu, co všechno je možné. Používám RUŠku pro blaho své i svých blízkých, kteří mě o to požádají.

Co přinesla RUŠka mně osobně

Zvědomění a pochopení sebe sama a hlubších souvislostí, soulad, svobodu a vnitřní klid, nadhled, sílu a tvorbu. A také fajn lidi kolem sebe! Radost, lásku, uvolněnost, zábavu, bezprostřednost i disciplínu a vděčnost. Smysluplnou a krásnou práci, která mě naplňuje a pomáhá druhým.. Tvořím si zajímavý život a pokud mě něco zatěžuje, je jen na mě, abych to změnila. Vzhledem k práci terapeutky také velmi rozmanité zkušenosti v oblasti lidské psychiky a psychosomatiky. Více jak deset let terapeutické praxe a mnoho spokojených klientů, kteří mají každý svůj vlastní příběh..

Jaké mám výsledky s klienty

Klienti se efektivně zbavují svých problémů - nepochopení ve vztazích, strachů, nepříjemných vzpomínek, vzteku, lítosti, beznaděje, bolesti, nemoci, lpění.. neradosti, zacyklení, obviňování, rozpolcení Na terapii se nemusíte nijak zvlášť připravovat. Rozhodněte se změnit, co vám nevyhovuje.. Jako terapeutka vedu klienty individuálně a do hloubky k příčině jejich problému/bloku, kde ho pojmenují, zpracují, odstraní a změní svoji vnitřní realitu. Klienti se na základě asociativního působení psychiky vrací také do situací v dětství, k dítěti v sobě. V průběhu sezení se lidem ulevuje a výsledky pocítíte již v průběhu sezení. Někdo se úplně rozzáří :-)) Budu se těšit, že se potkám i s Vámi.

Další informace

Po domluvě je možný i termín o víkendu.

Created by people in Arsyline.cz © 2015 - 2024