Barbora Nejedlá

Barbora Nejedlá


Mapa Adresa působiště
Dům osobního rozvoje MAITREA, Týnská ulička 6, Praha 1 - Staré Město
Telefon E-mail
+420 777 635 345 baranejedla@hotmail.com
Cena za terapii
Možnost terapie pro klienta OSOBNÍ sezení nebo ONLINE videohovor, 3500,- Kč / 3 až 4 hod
Jazyky terapie
Angličtina, Čeština, Slovenština

Proč pracuji Metodou RUŠ? (proč jsem si vybral/a právě ji, jako tu „moji“ metodu)

Tato metoda je geniální. Je vytvořena v souladu s naší podstatou, s principy fungování vesmíru. Je to tak jednoduché. Mé okolí mi totiž předvádí jen to, co v sobě mám. Pokud mi něco vadí - mám u toho nepříjemný pocit, je to moje:-) a zase jen já to mohu změnit. Pomocí této techniky vyřešíte/odstraníte své potíže rychle, účinně a natrvalo. Ano, je pro to potřeba něco udělat - rozhodnout se.. chtít to vyřešit .. a zvednout zadek:-). Pro práci jsem si tuto metodu vybrala na základě vlastní zkušenosti.

Co přinesla RUŠka mně osobně

Pochopení sebe sama a hlubších souvislostí, svobodu a vnitřní klid. Radost, lásku, uvolněnost, spokojenost a vděčnost. Smysluplnou práci, která mě naplňuje a pomáhá ostatním. Žiji ideálně šťastný život a pokud mě něco zatěžuje, je jen na mě, abych to změnila.

Jaké mám výsledky s klienty

Klienti se efektivně zbavují svých problémů - nepochopení ve vztazích, strachů, nepříjemných vzpomínek, vzteku, lítosti, beznaděje, bolesti, nemoci, lpění.. Na terapii se nemusíte nijak zvlášť připravovat. Jako terapeutka vedu každého klienta přímo k prvotní příčině jeho problému, kde ho pojmenuje, vyčistí a pocítí okamžitou úlevu - rozzáří se .. :-)

Další informace

Po domluvě je možný i termín o víkendu.

Created by people in Arsyline.cz © 2015 - 2023