Barbora Nejedlá

Barbora Nejedlá


Mapa Adresa působiště
Dům osobního rozvoje MAITREA, Týnská ulička 6, Praha 1 - Staré Město
Telefon E-mail
+420 777 635 345 baranejedla@hotmail.com
Web Cena za terapii
https://seminare.maitrea.cz/terapeuti#barbora-nejedla Terapie pro klienta OSOBNÍ sezení nebo ONLINE videohovor, cena 3500 Kč / 3 - 4 hodiny.
Jazyky terapie
Angličtina, Čeština, Slovenština

Proč pracuji Metodou RUŠ? (proč jsem si vybral/a právě ji, jako tu „moji“ metodu)

Tato metoda je geniální. Je vytvořena v souladu s naší podstatou, s principy fungování Vesmíru. Vnímám ji jako logickou a zázračnou. Je to tak jednoduché! Mé okolí mi totiž předvádí jen to, co v sobě mám. Pozitivní i negativní. Vědomě i nevědomě a pokud mi něco vadí a mám u toho nepříjemný pocit, trápí mě to, mrzí, nebo štve, je to moje:-) a zase jen já to mohu změnit. Pomocí této techniky vyřešíte/odstraníte své potíže rychle a funkčně.. Také pochopíte i pocítíte a osvobodíte se.. Neztrácejte čas.. Ano, je pro to potřeba něco udělat - rozhodnout se a chtít to vyřešit.. a zvednout zadek:-)). Pro práci jsem si tuto metodu vybrala na základě vlastní zkušenosti. Používám RUŠku již mnoho let pro blaho své i svých blízkých...

Co přinesla RUŠka mně osobně

Zvědomění a pochopení sebe sama, a hlubších souvislostí, soulad, svobodu a vnitřní klid. A také fajn lidi kolem sebe! Radost, lásku, uvolněnost, zábavu a bezprostřednost a vděčnost. Smysluplnou a krásnou práci, která mě naplňuje a pomáhá druhým.. Tvořím si zajímavý život a pokud mě něco zatěžuje, je jen na mě, abych to změnila. Vzhledem k práci terapeutky také velmi rozmanité zkušeností v oblasti lidské psychiky a psychosomatiky. Bezmála deset let terapeutické praxe.

Jaké mám výsledky s klienty

Klienti se efektivně zbavují svých problémů - nepochopení ve vztazích, strachů, nepříjemných vzpomínek, vzteku, lítosti, beznaděje, bolesti, nemoci, lpění.. neradosti, zacyklení.. Na terapii se nemusíte nijak zvlášť připravovat. Rozhodněte se změnit, co vám nevyhovuje.. Jako terapeutka vedu klienty individuálně přímo k příčině jejich problému/bloku, kde ho pojmenují, zpracují a odstraní. Klienti se na základě asociativního působení psychiky vrací do situací v dětství, k dítěti v sobě. V průběhu sezení se klientúm ulevuje a výsledky jsou rychlé.. Někdy se úplně rozzáří :-)) Těším se, že se potkáme i spolu! ;-)

Další informace

Po domluvě je možný i termín o víkendu.

Created by people in Arsyline.cz © 2015 - 2023