Petr Kůrka

Petr Kůrka


Mapa Adresa působiště
Za Sídlištěm 2144/9, Praha
Telefon E-mail
+420606083883 kurkapetr@seznam.cz
Cena za terapii
3500,-

Proč pracuji Metodou RUŠ? (proč jsem si vybral/a právě ji, jako tu „moji“ metodu)

Jsou desítky, možná stovky metod, které slibují šťastný život, bohatství a vysněné dokonalé partnery.Já osobně Vám nic takového neslíbím. Protože aniž si to uvědomujete, tak už máte přesně to co chcete mít. Pokud si každé ráno řeknete, že život stojí za hovno, nepopisujete realitu, ale realita popisu Vaše nastavení a takový život si tvoříte. Já Vám můžu pomalu (nebo i rychle, poku máte touhu změnit svůj život) pomoci měnit vaše nastavení, které bylo vytvořeno a formováno nejvíce Vašimi předky, především rodiči a Vašim kompletním rodinným systémem. Celý náš život je definován našemi myšlenkami (programy, negacemi,...), které řídí naše chování a dostávají nás do situací, kde mohou být manifestovány a tím můžou být zachyceny a transformovány (vyčištěny). Zkusím popsat dva pohledy na život, tak jak to vnímám já (vypůjčeno ze seriálu Krajní meze): Pohled č.1 Závada není na vašem přijímači. Nesnažte se srovnat obraz. Vysílání teď řídíme my. Nastavujeme obraz horizontálně i vertikálně. Můžeme vás zaplavit tisícem různých vysílacích kanálů nebo rozvinout jen jeden obraz do křišťálového jasu. A co víc - můžeme vám vytvořit vizi čehokoli, co je schopna pojmout naše představivost. Příští hodinu (zbytek Vašeho života*) budeme řídit všechno, co uvidíte a uslyšíte. Poznáte bázeň a mystérium, dosahující z nejzazších hlubin vědomí až po krajní meze. Pohled č.2 Závada je na mém přijímači. Srovnám obraz podle sebe. Vysílání teď řídím já. Nastavuji si obraz jak chci. Můžete mě zkusit zaplavit tisícem různých vysílacích kanálů nebo rozvinout jen jeden obraz do křišťálového jasu, ale je jen na mě, jestli tomu uvěřím. A co víc - můžete mi vytvořit vizi čehokoli, co je schopna pojmout moje představivost, ale je na mě, jestli se jí budu zabývat. Příští hodinu (zbytek mého života*) od teď řídím já. Poznávání bázně a mystéria, dosahující z nejzazších hlubin vědomí až po krajní meze, mě dělá silnějším,odolnějším a šťastnějším. *moje poznámky Pokud je Vám bližší druhá varianta, rád Vás potkám.

Co přinesla RUŠka mně osobně

Metoda ŘUŠ mi ukázala novou cestu a pohled na život diametrálně odlišný od toho, jaký jsem měl před tím, než jsem ji poznal.Metoda RUŠ je spravedlivá, někdy drsná a někdy něžná.Pokud používáte výmluvy a uhýbáte, tak s ní ztrácíte čas.Pokud si představíte, že jste rytířem bojujícím proti temným démonům, ona může být Vaším mečem.

Jaké mám výsledky s klienty

Pokud máte vnitřní motivaci a odhodlání změnit svůj život, tak jsou výsledky okamžité. Pokud čekáte, že za Vás Vaše problémy vyřeší terapeut, tak pro Vás nejsem ten správný člověk.

Další informace

Pište, volejte, ptejte se...

Created by people in Arsyline.cz © 2015 - 2019