Michaela Šťastná

Michaela Šťastná


Mapa Adresa působiště
Na Suchých 385, Vestec
Mapa Další působiště
Rohovládova Bělá 33, Rohovládova Bělá
Mapa Další působiště
Bedřichov 102, Špindlerův Mlýn
Telefon E-mail
+420 608881781 happyfyzioterapie@gmail.com
Web Cena za terapii
www.happyfyzio.cz až 4h - 3000 Kč

Proč pracuji Metodou RUŠ? (proč jsem si vybral/a právě ji, jako tu „moji“ metodu)

Jako fyzioterapeutka jsem měla možnost se setkat s různými pacienty, diagnózami, příběhy a nasbírala jsem zkušenosti nejen v ambulantní a nemocniční péči, ale také i jako fyzioterapeutka, která pracovala u mediálně známého výživového poradce Ing. Petra Havlíčka (z pořadu Jste to, co jíte) v jeho Centru Petra Havlíčka. Za dobu mé praxe, jsem si čím dál více uvědomovala, významnou souvislost mezi psychikou a fyzickou složkou. Zároveň jsem vnímala v dnešní moderní době spíše důraznost na potlačování oněch varovných signálů a důsledků (léky na cokoliv si vzpomeneme), ale téměř žádné řešení příčiny, proč to tak je, že nás něco bolí, proč se to děje aj. Pak jsem objevila metoda RUŠ, která je jasná, logická, jednoduchá, efektivní a hlavně - jde do příčiny, takže se můžete snadno a hlavně nadobro zbavit jakéhokoliv (i zdravotního) problému, což je pro mě naprosto fascinující a naplňující, když vím, že nyní můžu skutečně 100% pomoct každému, který se rozhodne, že to chce ne řešit (pořád dokola a dokola), ale vyřešit cokoliv jednou pro vždy.

Co přinesla RUŠka mně osobně

Jako malá holka jsem věřila tomu, že když mi spadne řasa, sfouknu ji, tak se mi splní to, co si přeji. Já si přála být šťastná, a tím předávat štěstí ostatním. Na první pohled jsem vždycky byla vysmáta holka, ale ve skutečnosti jsem měla v sobě dost pochybností, strachů a předsudků. Co se ale nestalo, vzala jsem si za manžela Šťastného, takže se mi změnilo příjmení a byla jsem Šťastná, ale jen s velkým Š. Všichni mi říkali, tak to teď musíš být šťastná. A světe div se, já nebyla. Až když jsem se rozhodla, že to opravdu chci změnit, jsem objevila metodu RUŠ, která mě skutečně udělala šťastnou. Nyní, mimo spoustu dalších krásných věcí, co jsem s RUŠkou získala, máme s manželem úžasnou dceru a já jsem nesmírně vděčná, že se mi zároveň naplnilo moje poslání - být opravdu Š(š)ťastná a předávat štěstí ostatním. Stačí se jen opravdu rozhodnout, jako tehdy já, že to chcete změnit

Jaké mám výsledky s klienty

Za nejhezčí výsledky díky terapiím, které jsem poskytovala, považuji to, že jsem pomohla během jednoho sezení klientkám, které měly dlouhodobě problémy otěhotnět, i když předtím zkoušely různé jiné metody, které jim nepomohly. Měla jsem stejný problém a pomocí metody RUŠ jsem si to vyřešila a po té napoprvé otěhotněla (a to jsem byla přesvědčená, že s tím budu mít velké problémy, protože mi před 7lety praskla cysta a musela jsem podstoupit akutní laparoskopickou operaci, kterou jsem málem nepřežila).

Další informace

Nyní si užívám mateřskou dovolenou, ale od června se ráda budu věnovat i Vám, kteří jste se rozhodli vyřešit jakýkoliv problém. Stačí zavolat nebo napsat e-mail a domluvíme se.

Created by people in Arsyline.cz © 2015 - 2019