Marcela Maňasová

Marcela Maňasová


Mapa Adresa působiště
Pod Parukářkou 2760/8, Praha 3
Telefon E-mail
+420 604 796 926 marcela023@seznam.cz
Cena za terapii
3500 Kč v pracovní dny, v neděli 5500 Kč

Proč pracuji Metodou RUŠ? (proč jsem si vybral/a právě ji, jako tu „moji“ metodu)

Radost v očích klientů, kteří se mi mění před očima. Otevření očí a uvolněné energie, která z každého proudí, když si vyřeší svůj problém. To, že je problém pryč, poznáte každý sám na sobě. RUŠka je Metoda přímá, logická a skvělá. To je důvod proč se mi metoda líbí a proč jsem si ji vybrala :-) "Rychlá a Účinná změna Skutečnosti." Ano! Účinek je rychlý a trvalý.

Co přinesla RUŠka mně osobně

Uvědomění, že to jaký život žiji, záleží jen na mě. Získala jsem návod, se kterým si umím poradit s čímkoli. Obavy z budoucnosti, které mě dříve trápily vystřídal klid a já se teď na svou budoucnost těším.RUŠkou se zabývám pár let a stále mě umí překvapit :-) Je úžasná...

Jaké mám výsledky s klienty

Klienti po terapii cití úlevu a jsou šťastní. A když jsou šťastní klienti, jsem šťastná i já. Společným úsilím vás provedu až k samotné příčině vašeho problému a vy budete odcházet šťastní.

Další informace

Rozhodl/a jste se pro terapii? Skvělé pokud ano! Pro objednání prosím volejte + 420 604 796 926. Máte-li konkrétní dotaz, ráda vám ho zodpovím na marcela.manasova@email.cz "Obsah terapie je naprosto důvěrný, není vedena žádná dokumentace." Terapie RUŠ trvá až 4 hodiny, v praxi to znamená, že problém, se kterým příjdete, mužeme vyřešit za 10 min., hodinu, dvě až čtyři. Těším se na milé a příjemné setkání s vámi. Marcela.

Created by people in Arsyline.cz © 2015 - 2019