Lenka Triščíková

Lenka Triščíková


Mapa Adresa působiště
Jazmínová 2, Košice
Mapa Další působiště
Momentálne len, On-line
Telefon E-mail
+421 902 256 882 lenkatriscikova@milujzivot.sk
Web Cena za terapii
milujzivot.sk 120€, On-line: 80€
Jazyky terapie
Čeština, Slovenština

Proč pracuji Metodou RUŠ? (proč jsem si vybral/a právě ji, jako tu „moji“ metodu)

Metoda RUŠ je rychlá, systematická a jednoduchá. Je to nejúčinnější způsob jaký znám, jak žít šťastný a plnohodnotný život ve všech oblastech života. Pomáhá odstranit cokoliv, z čehož mám nepříjemný pocit a poskytuje okamžitou úlevu. Je mým každodenním společníkem na cestě za štěstím.

Co přinesla RUŠka mně osobně

Ideální šťastný život. Žiji život, jaký chci žít a mám vnitřní svobodu se rozhodnout pro cokoliv, co je mému srdíčku blízké.

Jaké mám výsledky s klienty

Výsledky jsou vždy pozitivní. Po několika hodinách / dnech je problém vyřešen a člověk odchází s vědomím, že "problém" se kterým ke mně přišel, jako kdyby ani neexistoval. Někdo pociťuje více úlevy a větší změny v životě a někdo méně. Záleží to hlavně na vnitřním rozhodnutí mých klientů, kam se chtějí posunout a jak jsou ochotni spolupracovat. Čím větší odhodlání, tím lepší výsledky a naopak. Snažím se, aby osoba, která ke mně přichází, opravdu byla rozhodnuta změnit svůj momentální stav, pochopila, že je tvůrcem svého života a ne obětí situace, která se mu právě děje. Pokud je člověk opravdu rozhodnutý, je jedno jaké okolnosti se mu dějí.

Další informace

AKTUÁLNÍ SITUACE: Z důvodu nařízení vlády je terapie možná už jen on-line přes skype, nebo přes jinou vhodnou aplikaci za cenu 80 €. Krátká konzultace do 20 minut je zdarma. Děti do 18 let mají cenu 40 €. Osobní terapie bude možná, až po změně nařízení vlády o osobním kontaktu. K dispozici mám knihu "Metoda RUŠ aneb JÁ TO MÁM JINAK", už iv anglické verzi, kterou je možné poslat poštou.

Created by people in Arsyline.cz © 2015 - 2020