Kateřina Zemanová

Kateřina Zemanová


Mapa Adresa působiště
Náplavka 10, Brno
Mapa Další působiště
Vinařská 1060, Miroslav
Mapa Další působiště
Palackého 75, Chrudim
Telefon E-mail
+420 608 816 364 katka.zemann@gmail.com
Web Cena za terapii
www.katka-zemanova.cz 2600,- Kč (děti do 16 let 1600,-Kč), možno pracovat i přes Skype
Jazyky terapie
Angličtina, Čeština, Slovenština

Proč pracuji Metodou RUŠ? (proč jsem si vybral/a právě ji, jako tu „moji“ metodu)

Práce s RUŠkou mě neskutečně baví, protože má okamžité výsledky. Na rozdíl od všeho ostatního, co jsem vyzkoušela na své cestě za šťastným životem, přináší RUŠka jasný a logický návod, jak v sobě vyřešit zatěžující negativní myšlenky, pocity a programy. A když se jich člověk zbaví, zbaví se i problému, který mu způsobovaly. A s každou zpracovanou negací je o krok blíž ke spokojenému životu.

Co přinesla RUŠka mně osobně

Mně osobně RUŠka přinešla šťastný a spokojený život. Obrovská změna nastala v mých vztazích a osobním životě jako takovém. Bývala jsem věčný pesimista a byla přesvědčená, že se mi vždycky stane to nejhorší. A většinou se to také stávalo. Díky Metodě RUŠ jsem se zbavila spousty vnitřních omezení a tlaků, už mě neřídí mé strachy a pochybnosti, cítím se svobodná, sebevědomá a šťastná. Navíc dělám to, co mě baví a naplňuje, ať už jsou to terapie samotné, či asistentská práce pro zázemí kurzů RUŠ. Pomáhat lidem ke štěstí je prostě úžasný pocit :-).

Jaké mám výsledky s klienty

Jestliže přijde klient rozhodnutý, dá se vyřešit jakýkoliv problém. Terapii běžně provázejí pocity úlevy a uvolnění, radosti, štěstí a vnitřní klid. Klienti odcházejí rozzáření, šťastní, spokojení a s vědomím, že nejen že vyřešili problém, který je tížil, ale že existuje účinný nástroj, kterým mohou vyřešit vše ostatní. Těší mě i zprávy o tom, jaké změny po terapii pocítili v reálném životě, ve vztazích s nejbližšími atd.

Další informace

Je možné se domluvit na terapii i o víkendu. Pracuji i přes Skype. Těším se na vás :-).

Created by people in Arsyline.cz © 2015 - 2019