Evelína Hettnerová

Evelína Hettnerová


Mapa Adresa působiště
Pujmanové 1753/10a, Praha 4
Telefon E-mail
+420 777570820 e.hettnerova@seznam.cz
Web Cena za terapii
https://evelinahettnerova.cz/ Praha - 9 000,- Kč, Studenti - 4 000,- Kč
Jazyky terapie
Čeština, Slovenština

Proč pracuji Metodou RUŠ? (proč jsem si vybral/a právě ji, jako tu „moji“ metodu)

Život je Vaše volba. Vaše správné rozhodnutí = Váš úspěch = Mám to, co chci. Chcete štěstí? Pokud ano, jste tu správně! Půjdeme rovnou k jádru Vašeho problému. Napište, zavolejte, s pokorou a úctou Vám ráda pomohu. Metoda RUŠ je pro mě klíč, je odpovědí na všechny otázky, z kterých mám jakkoliv nepříjemný pocit. Logická, rychlá, a efektivní.

Co přinesla RUŠka mně osobně

Sama jsem si vyřešila zdravotní problém vyhřezlé ploténky. Z půlročního stavu "nemohu chodit" teď běhám půlmaratony. Ze stavu "nezadaná" do stavu "upřímě šťastně zadaná s mužem mého reálného snu." Ze stavu "nevím, co jednou budu v životě dělat za práci" do stavu "mám naplňující kariéru." Z reality "mám na všechno smůlu" se stala realita "mám na všechno štěstí". Především jsem upřímně šťastná. I Vás dostanu tam, kde chcete být už za 3 hodiny.

Jaké mám výsledky s klienty

Pro své klienty chci maximum a největší kvalitu. Čekejte od terapie se mnou hodně a i tak budete překvapení. Pracujeme v nejmodernějších a nejluxusnějších prostorech s vytříbenou atmosférou a nejlepšími Lindt bonbóny :-) Chci pro Vás 100%, 95% je málo. Za dobu mé praxe klienti ví, že je vše řešitelné. Více jak 300 klientům jsem doposud pomohla. Moji klienti žijí přesně, jak potřebují a chtějí. Miluji svojí práci.

Další informace

Život a vše v něm je volba. Zvolila jsem si sama pro sebe jasný, rychlý, efektivní způsob řešení problémů a přesně tak pracuji i své klienty.

Created by people in Arsyline.cz © 2015 - 2021