Andrea Needham

Andrea Needham


Mapa Adresa působiště
, Royal Leamington Spa
Mapa Další působiště
, Karlovy Vary
Telefon E-mail
+44 7741244717 a.galgoci.needham@gmail.com
Web Cena za terapii
www.andreaneedham.cz 3000 Kč (ČR), £110 (UK)

Proč pracuji Metodou RUŠ? (proč jsem si vybral/a právě ji, jako tu „moji“ metodu)

Jako psycholog znám hodně psychologických metod a psychoterapeutických směrů a Metoda RUŠ podle mě, jako jedna z mála, opravdu funguje a výsledky jsou vidět poměrně rychle. Metoda RUŠ je jednoduchá, praktická a působí na psychické i fyzické problémy a těžkosti. Působí na osobní problémy, i problémy ve vztazích, a vede ke šťastnému a harmonickému životu. Metoda RUŠ funguje na principu restimulace (opětovného vybavení si) primární příčiny problému a tím odstraňuje nejen Vaše současné problémy, ale i příčiny Vašich problémů, čímž zamezuje jejich opětovné manifestaci v jiné oblasti. Tím, že naleznete příčinu toho, co se Vám děje nebo Vám na Vašem životě vadí, nejen, že pochopíte souvislosti a zjistíte, jaké programy žijete a proč, ale zároveň se stanete skutečným tvůrcem svého života a získáte tak větší štěstí, klid a sebedůvěru.

Co přinesla RUŠka mně osobně

Krásné vztahy s ostatními i sama se sebou, štěstí, svobodu a vnitřní klid. Pochopení souvislostí, proč se mi děje to či ono a uvědomění si zodpovědnosti za vlastní šťastný a spokojený život.

Další informace

Terapie provádím většinu času ve Velké Británii (Royal Leamington Spa), po domluvě možno i v Karlových Varech. Pracuji i o víkendu. Terapie provádím i přes Skype, FaceTime, WhatsApp a jiné sociální sítě.

Created by people in Arsyline.cz © 2015 - 2020