Alžběta Kvapilová

Alžběta Kvapilová


Mapa Adresa působiště
Doubravická 1664/14, Teplice
Telefon E-mail
+420 776626684 kvapilova.alzbeta@email.cz
Web Cena za terapii
www.rychledopohody.cz 2500 Kč
Jazyky terapie
Angličtina, Čeština

Proč pracuji Metodou RUŠ? (proč jsem si vybral/a právě ji, jako tu „moji“ metodu)

Sama na sobě jsem si ověřila, jak skvěle RUŠka funguje, a že s ní jde vyřešit cokoliv. Nejrůznějších návodů na šťastný život je na světě nejspíš nekonečné množství. Snad každý takový koncept zahrnuje myšlenky, které vás nadchnou, a o kterých věříte, že vás k tomu šťastnému životu přiblíží. Jenže když chcete tyto rady aplikovat, najednou zjistíte, že nevíte jak, nebo že vám to nejde. To se vám s RUŠkou nestane. RUŠka je opravdu praktická. Od prvního krůčku s RUŠkou skutečně řešíte své problémy, měníte svůj život. Výsledky zaznamenáte okamžitě. Navíc díky tomu, že se RUŠkou pracuje přímo v příčinách, kromě konkrétního problému, který zrovna řešíte, "samy" mizí z vašeho života další problémy, které pramenily ze stejné příčiny.

Co přinesla RUŠka mně osobně

Více rozumím sama sobě i ostatním lidem. Dokážu si udržet nadhled a klid i v situacích, které by mne dříve rozhodily. Vidím, že když jsem sama v pohodě, pomáhá to i mému okolí vyrovnávat se snáze s problémy. Získala jsem svobodu rozhodovat se sama za sebe. A hlavně - raduju se ze života a hodně se směju:-)

Další informace

Délka terapie: 2 až 4 hodiny. Cena terapie pro absolventy kurzu RUŠ, pro studenty a učitele: 2000 Kč. Cena terapie v anglickém jazyce: 3000 Kč.

Created by people in Arsyline.cz © 2015 - 2019